Községünk a Facebookon
Wilkommen

Útépítés

HAZAI TÁMOGATÁSBÓL MEGVALÓSULÓ FEJLESZTÉSEK

Elindult az Erdőkertes, Béke utca útépítés I. üteme. Részletek

Fogyasztóvédelmi panasziroda és tanácsadó szolgálat Pest Megyében. Hibás terméket vásárolt? Nem felel meg a szolgáltatás?

PANASZKÜLDÉS

Családok Otthonteremtési Kedvezménye - minden információ egy helyenCSOK Blog

Közétkeztetés

Közétkezéssel kapcsolatos ügyintézés a következő e-mail címen: kertesetkezes@gmail.com

Helyi-Sport.hu

Hírek információk az erdőkertesi sportéletről.

www.helyi-sport.hu
MOST BEÉPÍTÉSI KÖTELEZETTSÉG NÉLKÜL!

Csapadékvíz projekt

Belterületet veszélyeztető vízfolyások és belvízcsatornák felújítása, építése Erdőkertesen

Pályázati azonosító: KMOP-3.3.1/B-10-2010-0032

További információ

Csatorna beruházás

Szennyvíztisztító telep bővítés, korszerűsítés és csatornaépítés a veresegyházi agglomerációban.

Pályázati azonosító: KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0023

További információ: szennyviztarsulas.hu

http://erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotatorgk-is-228.jpglink
http://erdokertes.hu/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator2gk-is-228.jpglink
Progress bar
A+ A A-
Isten hozott, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékeztess

Sajnos megint kátyú
(1 viewing) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1

TOPIC: Sajnos megint kátyú

Sajnos megint kátyú 3 hónap, 1 hét óta #3164

• Béla
  • Fresh Boarder
  • Bejegyzések: 14
Kedves Túri Gábor Úr!

Sajnálom, hogy ebben a formában kell ismét írnom egy már rég óta meglévő, de egyre súlyosbodó úthibáról, de az Önkormányzat hibabejelentő lapja már (legalább) két és fél hete nem működik (én akkor akartam írni)

A Hunyadi utca 2/A előtti útszakaszon már az út felét (keskeny útról beszélünk) elfoglaló kátyú növekszik, amelyet az autósok immár csak nehezen (már amelyik) tudják kikerülni, hiszen a út mellett húzódó füves rész padka felöli szélén egy tüzivízcsap fedele áll ki kb.4-5 cm-re a földből. Ezt a kátyút még kisebb korában egyszer már cca. egy-két talicska aszfalt lapáttal történő "betapiskolásával" javították(?!), ami nem igazán bizonyult tartósnak (ez várható volt), hiszen azóta csak növekszik, növekszik, azaz legalább 3-szorosára duzzadt és mélyül, mélyül.
Az autók kerekei (sebességtől függően), ahogy átmennek ezen a "kerékcsabdán", sorozatosan lövöldözik ki a letöredezett aszfaltdarabokat, sódertörmeléket nem kímélve ezzel embereket, ablakot, másik kocsit.
Megjegyzem, az autósok akár ki is kerülhetik ezt a kátyút, hiszen a kátyúból, illetve a rövid idő alatt morzsalékosra porladt útszegélyből az útfelületen összegyűlt nagy mennyiségű törmeléket úgy sem tudják kikerülni.
Érdeklődni szeretnék, hogy mielőtt nagyobb kár nem keletkezik (pl. kerékhiba, betört ablak, vagy autófényezés sérülés) szándékában áll-e az Önkormányzatnak tartósan, javításnak megfelelő műszaki színvonalon az út javítást elvégezni? (Minimális igény, hogy a morzsalékot legalább rendszeresen takarítsák el az útról)

Üdvözlettel, Béla
Csatolmányok:

Re: Sajnos megint kátyú 3 hónap óta #3165

• Béla
  • Fresh Boarder
Kedves Turi Úr!

Nem tudom, hogy az Önkormányzatnál kinek a tisztje - ha nem Önnek, akkor elnézését kérem - az ilyen jellegű hibabejelentéseket figyelni, vagy (Uram'bocsánat) esetleg a fórumon írt levélekre válaszolni, de sajnos az által immár 6 napja írt levélre még egy sor választ sem kaptam.

A válasz hiányában az ügy pikantériája még az is, hogy még mindig nem működik az Önkormányzat honlapján a hibabejelentő felület. Vagyis kénytelen vagyok ezen a felületen megerősítem az eredeti levelemben feltett kérdésemet, azaz szándékában áll-e az Önkormányzatnak tartósan, a hiba jellegének megfelelő műszaki színvonalon az út javítását elvégezni? (Minimális igény, hogy a morzsalékot legalább rendszeresen takarítsák el az útról)

Gondolom, hogy az Önkormányzatnak a községünkben végzett/tervezett útjavítási feladatok végrehajtása mellett kisebb gondja egy ilyen "piszlicsálé" kátyú befoltozása, de akit érint a probléma (kopog az ablakán, kocsiján a törmelék) annak ez igen is nagy gondot jelenhet! Remélem, azt azért elfogadják tőlem, hogy nem azért próbálok meg levelezni, mert szerelmes vagyok a soraimba, vagy szeretek irogatni (kb 3 éve nem írtam egy sort sem a Fórumba) hanem azért, mert valamilyen - VÉGLEGES, vagy IDŐÁLLÓ - megoldást (vagy legalább elfogadható választ) keresek.

Válaszra (és főleg a kátyú javítására) várva!

Tisztelettel: Béla

Re: Sajnos megint kátyú 3 hónap óta #3166

Kedves Béla!

Köszönjük szépen szíves jelzését. A kátyút a héten javítjuk (amennyiben a veresegyházi aszfaltkeverő telepen kevernek meleg aszfaltot).

A késedelmes válaszért szíves elnézését kérve,

Üdvözlettel:

Thury Gábor

Re: Sajnos megint kátyú 2 hónap, 4 hét óta #3167

• Béla
  • Fresh Boarder
Kedves Gábor!

Köszönöm az információt. Türelmesen várjuk!

Ezúton is szeretném elnézését kérni, hogy helytelenűl (y helyett i-vel) írtam le az Ön nevét! Bocsánat, figyelmetlen voltam.

Üdvözlettel:
Béla

Re: Sajnos megint kátyú 2 hónap, 3 hét óta #3168

• Béla
  • Fresh Boarder
Kedves Gábor!

Köszönjük az intézkedést.

Üdv, Béla
  • Oldal:
  • 1
Létrehozás ideje: 0.24 másodpercek
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE

Ha feliratkozik hírlevelünkre, értesítjük friss híreinkről és a községünkben megrendezésre kerülő programokról. Később bármikor leiratkozhat.
© 2012 Erdőkertes Község Önkormányzata | készítette a decolab.hu

Belépés vagy Regisztráció

Belépés